ZGARNIAJ dodatkowe rabaty i kupony promocyjne! Załóż konto w naszym sklepie ZYSKAJ!

Bezpieczeństwo

Wszystkie towary są sprawdzane przed spakowaniem, staramy wykluczyć wszelkie braki i wady przed wprowadzeniem towaru do obrotu. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem DPD i są ubezpieczone, należy jednak pamiętać aby towar rozpakować w obecności kuriera i w razie uszkodzenia sporządzić protokół szkody. Jest to warunek niezbędny do wymiany towaru. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon lub faktura i towary wymienione w dokumentach powinny znajdować się w paczce. Paczki pakowane są pod nadzorem kamer. Jeśli są jakiekolwiek niezgodności należy niezwłocznie nas o tym poinformować w ciągu 12 godzin od momentu doręczenia. Data i miejsce doręczenia jest widoczna w panelu www.dpd.com.pl po wpisaniu numeru listu przewozowego.

Jeśli zakup został dokonany po przez sklep allegro.pl/sklep/24226392_lakierniczy-malarski i płatność dokonana została za pośrednictwem PAYU są Państwo objęci programem ochrony konsumenta ALLEGRO:

,,Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa transakcji na Allegro. Dlatego stworzyliśmy Program Ochrony Kupujących. Możesz z niego skorzystać gdy zapłacisz za przedmiot, ale go nie otrzymasz. A także kiedy trafi do Ciebie towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.

Program Ochrony Kupujących pozwala odzyskać nawet do 10 000 zł! W przypadku, gdy nie otrzymasz towaru przysługuje Ci zwrot w wysokości 100% jego ceny. W sytuacji kiedy przedmiot znacząco odbiega od opisu odzyskasz 50% zapłaconej za niego kwoty.

Dodatkowo, jeśli płatność została dokonana za pomocą usługi PayU, otrzymasz do 100 zł zwrotu kosztów przesyłki.’’

Ocena sprzedaży i komentarze mówią same za siebie 100% pozytywnych komentarzy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium