ZGARNIAJ dodatkowe rabaty i kupony promocyjne! Załóż konto w naszym sklepie ZYSKAJ!

Faktury

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest potwierdzony za pomocą:

fakturą VAT firma

paragon imienny

Wszystkie w/w dokumenty są nieodzownym załącznikiem każdej transakcji i stanową nieodłączną część prawa do gwarancji, zwrotu i reklamacji.

Wszystkie faktury i paragony są wysyłane w formie elektronicznej na wskazany adres e-mail w zamówieniu, akceptując regulamin sklepu wyrażają Państwo zgodę a otrzymywanie e-dokumentów. Fakturę wystarczy wydrukować i przekazać do Działu Księgowości jako pełnoprawny dokument potwierdzający transakcję.

Obowiązujące przepisy nie nakładają na sprzedawcę obowiązku pieczętowania i podpisywania faktur zgodnie z art. 106 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 54, poz. 535, z późn. zm.).

Dokumenty są przyklejane w przeźroczystej kopercie foliowej do przesyłki na której naklejony jest również list przewozowy. Prosimy o zachowanie tych dokumentów w okresie trwania gwarancji na dany wyrób.

Istnieje możliwość wystawiania faktur do paragonów pod warunkiem podania numeru nip przed jego wystawieniem i odesłanie oryginału. Po otrzymaniu oryginału paragonu wystawimy fakturę i wyślemy mailem.

Korekty faktur i paragonów.

Płatności zwrotne wynikające z KOREKT faktur i paragonów są pokrywane tylko i wyłącznie po otrzymaniu podpisanej kopii korekty i informacji na piśmie z numerem konta bankowego i danymi właściciela rachunku bankowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium