ZGARNIAJ dodatkowe rabaty i kupony promocyjne! Załóż konto w naszym sklepie ZYSKAJ!

Gwarancja

Każdy produkt oferowany w naszym sklepie jest objęty gwarancją. Podstawowym dokumentem do praw z tytułu gwarancji jest paragon lub faktura.

Paragon gwarancja 12 miesięcy rękojmia 24 miesące.
Faktura gwarancja 12 miesięcy bez rękojmi.

Wszystkie towary są sprawdzane przed spakowaniem, staramy wykluczyć wszelkie braki i wady przed wprowadzeniem towaru do obrotu. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem DPD i są ubezpieczone, należy jednak pamiętać aby towar rozpakować w obecności kuriera i w razie uszkodzenia sporządzić protokół szkody. Pomoże on w procedurze wymiany towaru. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon lub faktura i towary wymienione w dokumentach powinny znajdować się w paczce. Paczki pakowane są pod nadzorem kamer.

W przypadku produktów których nie importujemy a jesteśmy przedstawicielem importera bądź producenta dołączamy kartę gwarancyjną z adresem serwisu i importera lub producenta na który należy kierować produkty uszkodzone z tytułu prawa do gwarancji wraz z paragonem lub fakturą.

Większość produktów powinna być naprawiona w terminie do 14 dni od daty otrzymania produktu w raz z pisemną reklamacją lub powinni Państwo otrzymać pisemną informację z terminem usunięcia usterki jeśli będzie to dłuższy czas niż 14 dni. Według polskiego prawa jednoznacznie określa się termin 14 dni na udzielenie odpowiedzi w powyższym zagadnieniu. W przypadku braku odpowiedzi bądź nie otrzymania towaru w ciągu 14 dni reklamacja zostaje automatycznie uznana i producent, importer powinien dostarczyć nowe urządzenie bez wad lub zwrócić naprawiony towar. Jeśli z jakiś przyczyn towaru nie można naprawić wówczas należy się Państwu zwrot gotówki od sprzedawcy. Reklamacje w naszej ofercie trafiają jednak sporadycznie z uwagi na staranną selekcję asortymentu w ofercie.

Jak unikać problemów ze sprzętem:

Prosimy stosować się do warunków eksploatacji urządzeń zawartych w instrukcjach obsługi.

W przypadku narzędzi pneumatycznych należy stosować filtry sprężonego powietrza i odwadniacze tak aby powietrze zasilające było wolne od zanieczyszczeń i kondensatu.

Smarowanie urządzeń pneumatycznych metoda zakraplania, jedna kropelka oleju przed rozpoczęciem pracy, a po pracy oczyścić sprzęt sprężonym powietrzem jeśli jest zakurzone.

Nie stosować urządzeń do smarowania mgłą olejową ponieważ dozują zbyt dużo oleju co powoduje iż brud zalepia łożyska i ma to odwrotny skutek do zamierzonego.

W przypadku pistoletów lakierniczych prosimy nie zanurzać ich w całości w rozpuszczalniku, ponieważ rozpuszczalnik rozpuszcza smar, zniekształca uszczelki w tańszych modelach, a po odparowaniu pozostawia suchy nalot który zaciera elementy.

Urządzania pneumatyczne nie są odporne na działanie rozpuszczalników! Nawet jeśli są to pompy malarskie, pistolety lakiernicze, regulatory czy manometry.

Jeśli mają Państwo wątpliwości lub nie jesteście pewni czy dobrze eksploatujecie swoje niedawno nabyte urządzeni, narzędzia jesteśmy do waszej dyspozycji chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium