ZGARNIAJ dodatkowe rabaty i kupony promocyjne! Załóż konto w naszym sklepie ZYSKAJ!

O firmie

Na wstępie pragniemy podziękować, iż zechcieli Państwo odwiedzić naszą stronę i zapoznać się z ofertą naszej Firmy.

Bieżący Rok niesie wiele wyzwań dla naszego zespołu, nasze działania skupiają się na wdrażaniu innowacyjnych i oszczędnych procesów wykończenia i zabezpieczenia powierzchni. Budujemy dla Państwa centrum szkoleniowo - pokazowe, aby móc pokazać możliwości produkcyjne dostępnych w naszej ofercie technologii aplikacji i nie tylko. Zmieniamy siedzibę i poszerzamy naszą ofertę.

Nasza TOP Oferta to:

COOLAC, DYNFLOW - technologia malowania i lakierownia bez start farb i lakierów H2O.
FLOWCOMAT - technologia flow-coating (polewanie) ze zmiana kolorów w 20 sekund.
SENSO, CYCLOMIX, MAGICFLOW - techniki mieszania i dozowania farb i lakierów utwardzanych chemicznie gwarantowane oszczędności do 25% wartości zapotrzebowania na materiały lakiernicze i malarskie.
APLIKACJE ELEKTROSTATYCZNE - gwarantowane oszczędności do 25% wartości zapotrzebowania na materiały lakiernicze i malarskie.

Top Finish to dynamicznie rozwijająca się Firma specjalizująca się w dostarczaniu gotowych rozwiązań i technologii aplikacji wszelkiego rodzaju produktów chemicznych takich jak FARBY, LAKIERY, BEJCE, WOSKI, SZPACHLE, EMALIE, SMARY, SZKLIWA, TEFLON, SILIKONY, MASY BITUMICZNE, PIANKI PĘCZNIEJĄCE itp.

Dla naszych klientów szukamy oszczędności w procesach produkcyjnych i usługowych, poprawiamy wydajność i ergonomię pracy. Oferujemy kompleksowe wyposażenie lakierni oraz pomoc w dalszym prawidłowym jej funkcjonowaniu. Główne produkty w naszej ofercie to: Pompy lakiernicze hydrodynamiczne, membranowe i elektryczne, Agregaty malarskie, tynkarskie, szpachlowe, pistolety lakiernicze ręczne i automatyczne, wysoko i nisko ciśnieniowe: Airmix, Airless, HVLP, LVLP Trans-Tech. Urządzenia do malowania i lakierownia elektrostatycznego zarówno ciekłego jak i proszkowego.

Mieszadła pneumatyczne i elektryczne, ściany, kabiny lakiernicze suche i mokre, filtry kartonowe. Osuszacze, Kompresory, Sprężarki śrubowe i tłokowe. Linie lakiernicze wraz z osprzętem lakierniczym, pistolety automatyczne. Posiadamy również części zamienne, filtry, węże oraz akcesoria do produktów większości producentów.

Nasze i Państwa sukcesy zapewnią nam pewni i sprawdzeni dostawcy, którzy są wiodącymi na tym specjalistycznym i wymagającym rynku. Nasi Partnerzy otaczają nas troskliwą opieką i dbają o wyskoki poziom kwalifikacji naszego personelu organizując regularne szkolenia na wysokim poziomie zaawansowania. Szkolenia odbywają się na terenie całej Europy dzięki temu jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowinkami technologicznymi.

Wysoko wyspecjalizowana i staraninie wyselekcjonowana oferta jest gwarancją jakości i niezawodności, z uwagi na fakt iż nie opieramy się tylko na jednym czy duch dostawcach podzespołów - dokładamy wszelkich starań aby ogniwa naszych projektów były dokładnie przetestowane zanim wprowadzimy je do projektu a w kolejnym etapie do sprzedaży i staną się elementem waszych inwestycji.

Marki produktów dostępnych w naszej ofercie:

KREMLIN, REXSON, GRACO, AIRLESSCO, DEVILBISS, BINKS, RANSBURG, VERDER, IWATA, AIR-GUNSA, WAGNER, SICO, STAR, CORAL, R+H, FINESTFOG, JONNESWAY, HAMACH, RUPES, COLAD, K2 PRO, BLUE CAR, FLEX, MICRO, SUNDSTRöM, MIPA, APP.


Firmy, które są liderami w swojej klasie produktów, my dzięki naszemu doświadczeniu i kadrze fachowców pracujących i współpracujących przygotowujemy dla Państwa oferty na starannie wyselekcjonowane urządzenia i produkty.

Gwarancją jakości świadczonych przez nas usług jest procedura sprawdzania i testowania urządzeń; każde urządzenie zanim zostanie sprzedane jest testowana u klienta w jego warunkach pracy lub w naszych działach technicznych na surowcach powierzonych przez Państwa.

DZIAŁY I MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE APLIKACJI:


COOLAC® PROLAC®
technologie odzysku farb i lakierów wodorozcieńczalnych na zimno chronione patentem.
Systemy te możemy stosować zarówno podczas ręcznej aplikacji jak również dla aplikacji automatycznej w poziomie i w pionie. Technologie te pozwalają na odzyskanie nawet 90% farb i lakierów z tak zwanej mgły lakierniczej (over spray), która w przypadku standardowych rozwiązań trafia na filtry suchy ścian lakierniczych lub do wody z koagulantem w przypadku ścian z płaszczem wodnym. Koszty utrzymania starszych systemów odpylających są wysokie i nie zawsze efektywne, koszty utylizacji serwisu również stanowią mankament tych archaicznych przestarzałych rozwiązań. W przypadku farb i lakierów wodorozcieńczalnych możecie Państwo wyeliminować te zbędne koszty serwisu i utylizacji, możecie Państwo zarabiać oszczędzając farby i lakiery przywracając je ponownie do obiegu bez straty ich właściwości fizycznych i chemicznych!!

Linie automatyczne do aplikacji wszelkiego rodzaju farb, lakierów, bejc, klejów, olejów, szkliwa, emalii, teflonu oraz flock.

Przy stałej komunikacji z Państwem według Państwa sugestii i naszego doświadczania wykonujemy projekty zarówno typowe, które są w stałej ofercie jak również wymagające niestandardowych rozwiązań technologicznych ze względu na stopień skomplikowania detali, ich nietypowe rozmiary, nietypowe wykończenie itp.

Dostępne:
Aplikacje za pomocą pistoletów automatycznych - wszystkie możliwe technologie aplikacji ciekłych, walce oraz polewarki, manipulatory, roboty; wszystkie możliwe kombinacje suszenia.

Odpylanie - ściany suche.

Rozwiązania dedykowane dla małych i średnich firm, które stosują farby utwardzane chemicznie, farby na bazie rozpuszczalników lub mają szeroki asortyment farb, bejc i lakierów, które dyskryminują możliwość stosowania nowoczesnych technologii odzysku farb. W stałej ofercie posiadamy pięć rozmiarów ścian suchych dostępnych z filtrami kartonowymi, matami paint stop i lamele.
Lakiernie, malarnie mogą być dodatkowo doposażone w systemy nawiewów, centrale odzysku ciepłego powietrza, jak również suszarnie.

Systemy centralnego zasilania i transferu - kuchnie lakiernicze i malarskie.

Transfer i zasilanie układów dozująco-mieszających na stanowiskach docelowych, techniki szybkiego przezbrajania i zmiany medium. Instalacje nisko i wysokociśnieniowe z zastosowaniem pełnego wachlarza pomp tłokowych, membranowych, klapkowych, zębatych itp. mających swoje zastosowanie w finalnym aplikowaniu farb, lakierów, bejc, klejów, smarów, olejów, wosków, sylikonów, emalii, szkliwa, teflonu, środków adhezyjnych itp.

Bogata oferta narzędzi i akcesoriów malarskich i lakierniczych:

Wybrane sztandarowe kategorie:
Agregaty do gładzi i szpachli
Agregaty malarskie Airlessco
Agregaty malarskie GRACO
Auto kosmetyki i akcesoria
Destylarki do rozpuszczalników
Dysze airmix airless
filtry do pistoletów
Filtry do lakierni malarni
Filtry do pistoletów
Filtry do pomp
Folie maskujące i taśmy
Kombinezon lakierniczy malarski
Kremy i środki myjące
Kubki i pojemniki do lakierów
Lakiery spraye
Linie automatyczne dynaflow
Linie automatyczne dynspray
Linie automatyczne flocoating
Maska Hełm lakierniczy
Maty silikony szczeliwa
Mieszadła do farb lakierów
Mleczka i pasty polerskie
myjki do pistoletów
Oczyszczanie - ścierki ręczniki
Oleje do narzędzi
Papier ścierny  włókniny
Pistolet lakierniczy HP LP HVLP
Pistolet Tynki Tapety Gładź
Pistolety Automatyczne
pistolety do konserwacji
Pistolety do piaskowania śrutowa
Pistolety do przedmuchiwania
Pistolety elektrostatyczne
Pistolety hydrodynamiczne AIRLES
Pistolety hydrodynamiczne AirMix
Pistolety lakiernicze Aerografy
Pneumatyka akcesoria
Podgrzewacze farb lakierów
Pomiar farb i lakierów
Pompy lakiernicze membranowe do bejc lakierów
Pompy lakiernicze tłokowe do farb lakierów
Pompy mieszające 2K 3K
Regulatory  Reduktory paint&air
Smary impregnaty woski
Sprężarki osuszacze
Sprężarki tłokowe DARI SHAMAL
Sprężarki tłokowe Walter
Stojaki wieszaki do pistoletów
Stojaki wózki do lakierni
Suszarki promienniki do lakierów
Systemy nawilżania
Szlifierki polerki akcesoria
Szlifowanie akcesoria
Ściany lakiernicze mokre
Ściany lakiernicze suche
Ściany Odzysk farb H2O
Węże do pomp i pistoletów
Zbiorniki ciśnieniowe do farb

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium