ZGARNIAJ dodatkowe rabaty i kupony promocyjne! Załóż konto w naszym sklepie ZYSKAJ!

Regulator z manometrem iwata DIGITAL HVC-D 150018A0 HVC

Regulator z manometrem iwata DIGITAL HVC-D 150018A0 HVC
  • nowość
Dostępność: Płacisz blikiem na telefon dostajesz najlepszą ofertę! Dzwoń 606 234 428 negocjuj!
Cena: 934,22 zł 934.22
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Iwata
Kod produktu: 100000345

Opis

Cyfrowy regulator ciśnienia Anest Iwata HVC-D (często wyszukiwany jako HCV-D).
Profesjonalny i kompatowy, miniaturowy reduktor z manometrem cyfrowym, montowany bezpośrednio przy pistolecie lakierniczym w celu precyzyjnej kontroli przepływu powietrza.
Główne cechy to:
Niska waga i ergonomia
Waży zaledwie 70 gramów, dzięki czemu nie obciąża dłoni lakiernika i nie zaburza wyważenia pistoletu.
Zakres pracy gwarantuje stabilny i powtarzalny odczyt oraz regulację ciśnienia w zakresie od 0 do 10 bar.
Solidna konstrukcja korpus, pokrywa oraz elementy regulacyjne zostały wykonane z anodowanego aluminium, a sam wyświetlacz chroni odporna szklana szybka.
Montaż bez narzędzi wyposażony w specjalny system pierścienia blokującego (locking ring), który pozwala na szybki montaż na pistolecie bez używania kluczy.
Długa żywotność zoptymalizowany pod kątem niskiego poboru prądu, co zapewnia ponad 12 miesięcy pracy na jednej baterii.
Wersje odczytu występuje w konfiguracjach dedykowanych dla różnych jednostek miary: Bar, psi lub MPa.
Uniwersalne przyłącze: Posiada standardowe gwinty G 1/4

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 499,00 zł.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium